Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Штурм – 2017″

Культурно-просвітницький центр «Штурм» запрошує талановитих дітей та молодь на Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Штурм – 2017″.

Програма фестивалю-конкурсу:

1 квітня:

  • Урочисте відкриття фестивалю
  • Конкурсний день по номінаціях

2 квітня:

  • Урочисте закриття фестивалю
  • Гала-концерт
  • Нагородження

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» – 2016

Увага!

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» – 2016 відбудеться 16 – 17 квітня 2016 року в м. Черкаси в палаці культури “Дружба Народів”.

Запрошуються талановиті діти та молодь віком від 6 до 26 років.

програма фестивалю 2015

Programa-Shturm-2015

9-11 жовтня м.Сміла

ГРАН-ПРІ 2014 року залишилось на Черкащині

ГРАН-ПРІ 2014р. вокал ЛАГОДА АЛІНА (Ватутіне) ГРАН-ПРІ 2014р.хореографія Ансамбль сучасного танцю “ЕЛІТ” (Шпола)

Увага!

Увага! 29 БЕРЕЗНЯ 2014 року в Черкаській обласній філармонії проходитиме 1  Всеукраїнський фестиваль-конкурс академічного вокального мистецтва CLASIK ШТУРМ – 2014р. Запрошуються солісти, дуети, квартети, квентети, ансамблі та хори академічної манери виконання.

Гран-Прі 2013 поїхало в Гнівань

Вітаємо Зразковий фольклорний ансамбль “Довоцвіт” володарів Гран-Прі фестивалю “Штурм”.Дай Бог щоб в Україні було побільше таких дітей.Хай вам щастить!

“Штурм” мистецького Олімпу

“Штурм” мистецького Олімпу 24 квітня 2013 Сміла Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Штурм» вчетверте зібрав у Смілі талановитих дітей України. Цього разу він об’єднав півтисячі учасників з Хмельниччини, Одещини, Вінничини, Львівщини, постійних друзі киян, черкащан та шанувальників з інших міст. Вони приїхали, щоб творчо штурмувати мистецький олімп, отримати перемогу та доторкнутися до своєї зірки. …

Шановні творчі колективи!

Запрошуємо творчі колективи України взяти участь у благодійному концерті “ТВОРИ ДОБРО” В концерті: +Виступи з зірками української естради та відомими танцювальними колективами. +Створення спільного номера з зіркою української естради +Участь в розіграшній лотареї СВОЄЮ ТВОРЧІСТЮ ДОПОМОГТИ ДІТЯМ,ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОЇ ОПІКИ Благодійний внесок учасників концерту 30 грн.з ОСОБИ Поспішай в КОНЦЕРТ – ХОЛЛ ” АLLEGRO” 13 квітня …

УВАГА! ВСІ НА КИЇВ

Prezenttsiya_kontserta_Tvori_dobro_коллективы