Учасники

Учасники
4 Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «ШТУРМ» 2013 р.

ВОКАЛ

1 КАТЕГОРІЯ

1. Цехмейструк Валентина (м.Харків)
2. Полоз Катерина (м.Харків)
3. Іванюшенко Наталія (м.Харків)
4. Цехмейструк Юлія (м.Харків)
5. Клименко Аліна (с.Шевченкове)
6. Горобець Анастасія (м.Черкаси)
7. Сулейманова Ліана (м.Черкаси)
8. Харченко Анна (м.Черкаси)
9. Ткачук Марина (м.Канів)
10. Дяченко Вікторія (м.Сміла)
11. Коваленко Анна (м.Сміла)
12. Нікітченко Каріна (м.Сміла)
13. Мартовицький Максим (м.Сміла)
14. Слобода Владислав (м.Київ)

2 КАКТЕГОРІЯ

1.Козлова Аліна (м.Сміла)
2.Перепилиця Валентина (м.Сміла)
3.Лук’янченко Марина (м.Дзержинск)
4.Токарєва Єлізавета (м.Харьків0
5.Попко Олександр (м.Канів)
6.Хоменко Анастасія (м.Здолбунів)
7.Самотуга Богдана (м.Канів)
8.Турко Людмила (м.Тернопіль)
9.Вельган Леся (с.Шевченкове)
10.Воронцова Світлана (м.Сміла)
11.Гупаленко Марія (м.Сміла)
12.Таран Оксана (м.Сміла)
13.Удоденко Назар (м.Сміла)
14.Мороз Настя (м.Сміла)
15.Галушко Олександра(м.Черкаси)
16.Давидюк Іванка (м.Київ)
17.дергун Віолетта (м.Київ)

3 КАТЕГОРІЯ

1.Удачіна Юлія (м.Харків)
2.Лагода Аліна (м.Ватутіне)
3.Арсеньева Ельвіра (м.Київ)
4.Воробьева Вікторія (м.Київ)
5.Грищенко Анна (м.Черкаси)
6.Кудря Оксана (м.Черкаси)
7.Кисла Валерія (м.Звенигородка)
8.Сюсько Іван (с.Стрілки)
9.Бернацька Катерина (м.Київ)
10.Коба Владислава (м.Київ)

4 КАТЕГОРІЯ

1.Іванова Юлія (м.Київ)
2.Русакович Марія (м.Київ)

ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ

1.Вокальна шоу-група «НОВЫЕ ЛЮДИ»(м.Харків)
2.Вокальна Студія «Браво» (м.Черкаси)
3.Деут «Мальви» (М.Київ)
4.Народний вокальний ансамбль «Мальви» (М.Київ)
5.Гурт «NICE» (м.Дунаївці)
6.Зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Придніпряни» (м.Сміла)

РОЗМОВНИЙ ЖАНР

1. Мазоха Марія (м.Ізмаїл)
2. Черненко Володимир (м.Сміла)

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

1.Зразковий ансамбль бандуристів «Срібні струни» (с.Шевченкове)
2.Чухліб Елізавета (с.Шевченкове)
3.Логвин Олег (м.Звенигородка)

ХОРЕОГРАФІЯ

1.Народний хореографічний ансамбль «Сонечко» (м.Київ)
2.Зразковий пластичний театр «Веста» (м.Київ)
3.Зразковий ансамбль танцю «Вітерець» (м.Київ)
4.Зразковий ансамбль танцю «Радосінь» (м.Київ)
5.Танцювальний колектив «Оксамит» (с.Піски)
6.Зразковий клуб спортивно-бального танцю «ЛАДенс» (м.Сміла)

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР

1.Колектив « На БІС» (м.Ватутіне)

ДАЛІ БУДЕ