«Штурм» – фестиваль міжнародний

Майже півтисячі дітей з різних куточків України, а також Грузії та Білорусі взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Штурм-2015». Він цього року вперше проходив у статусі Міжнародного. Його нагороди виборювали і юні таланти Будинку дитячої та юнацької творчості.
Переможцями та призерами стали:
- вихованці зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю

Відбулася церемонія нагородження переможців дитячого фестивалю «Штурм 2015» в Смілі

Минулого тижня в міському будинку культури відбулася церемонія нагородження міжнародного дитячого фестивалю «Штурм-2015». Зустріччю переможців на лімузині, червоною доріжкою та гала-концертом відзначили закриття дійства. Гран-прі фестивалю здобула співачка Токарєва Єлизавета.

В Смілі відкрився міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм 2015»

В міському будинку культури Сміли відбулася церемонія відкриття фестивалю «Штурм 2015». Це конкурс в якому талановиті діти протягом 9-11 жовтня будуть показувати свою творчість в найрізноманітніших жанрах.

9-11 жовтня в Смілі відбудеться міжнародний дитячий фестиваль «Штурм 2015»

Міський будинок культури Сміли 9-11 жовтня прийматиме міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм 2015». Ця подія за підтримки міської влади відбуватиметься вже в 6 в нашому місті. Вхід вільний.
За словами організатора і директора ГО «Культурно-просвітницький центр «Штурм» Валентина Бородія очикується прибуття учасників з Грузії та Білорусії, а також з Харкова,

“Штурм” мистецького Олімпу

“Штурм” мистецького Олімпу
24 квітня 2013 Сміла

Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Штурм» вчетверте зібрав у Смілі талановитих дітей України. Цього разу він об’єднав півтисячі учасників з Хмельниччини, Одещини, Вінничини, Львівщини, постійних друзі киян, черкащан та шанувальників з інших міст. Вони приїхали, щоб творчо штурмувати мистецький олімп,

Штурм 2013р.

«Штурм» відбудеться у Смілі
20 березня 2013 Сміла

З 19 по 21 квітня вчетверте пройде Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Штурм». Цього року його учасники зберуться у Смілі, власне, де і було започатковано це яскраве свято талановитої юні. Організатори, як зажди, гарантують гостинність, високий рівень проведення фестивалю і чимало сюрпризів. Що ж очікує шанувальників «Штурму» цього року? На це питання відповів директор Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Штурм» Валентин Бородій:

Дивовижний фестиваль у провінційному місті

Вівторок, 15 червня 2010, 08:21

Танцювальний колектив “Шторм” зі Сміли
У Смілі нещодавно відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості „Штурм-2010”, у якому взяли участь близько 300 учасників не лише з Шевченкового краю, але й з Києва, Кіровограда, Єнакієвого Донецької області тощо. На нагороди та подарунки організатори не скупилися, і найбільше їх завоювали господарі. Зокрема, перше місце в хореографії виборов танцювальний клуб „Шторм”.

Штурм – 2012 в Черкасах

Наприкінці березня Черкаська обласна філармонія прийматиме юні таланти з усієї України: тут проходитиме грандіозний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва, взяти участь в якому виявили бажання вже понад 300 учасників. І це ще не межа: заяви надходять і надходять.

Фестиваль “Штурм” в Смеле

31 мая – 4 июня районный центр Черкасской области г. Смела стал столицей первого Всеукраинского фестиваля детского и юношеского творчества под весьма выразительным названием « Штурм».
Впервые « Штурм» заявил о себе ещё в 2003 году как серьёзный проект областного масштаба и уже тогда на участие в нём начали приходить заявки из соседних областей. Авторитет фестиваля рос с каждым годом, в чём немалая заслуга автора проекта и его продюсера смелянина Валентина Бородия, сумевшего подключить к организации и проведению

GRAN-PRIX Фестивалю”Штурм” 2010

Зразкова студія сучасної музики «Сузір’я»
Керівник і акомпаніатор:
Шамрай Лілія Іллівна, Чурчина Ліна Яківна
Шоу-балет «Star dance»
Хореограф: Томіленко Єлизавета Валеріївна, Турчак Марина Віталіївна

Колектив нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Співаючи, вихованці студії вивчають традиції народу, кращі зразки вітчизняної та зарубіжної