9-11 жовтня в Смілі відбудеться міжнародний дитячий фестиваль «Штурм 2015»

Міський будинок культури Сміли 9-11 жовтня прийматиме міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм 2015». Ця подія за підтримки міської влади відбуватиметься вже в 6 в нашому місті. Вхід вільний.
За словами організатора і директора ГО «Культурно-просвітницький центр «Штурм» Валентина Бородія очикується прибуття учасників з Грузії та Білорусії, а також з Харкова, Полтави, Києва, Тернополя, Львова, а також зі всієї Черкаської області. Юні артисти з різних куточків нашої країни та з-за кордону познайомлять глядачів і членів журі з кращою своєю творчістю. Кожний учасник конкурсу зробить все можливе, щоб показати самобутнє мистецтво свого регіону і досягти перемоги.

Перший день буде присвячений інструментальному, вокальному та оригінальному жанру. Другий конкурсний день буде присвячений хореографам і образотворчому мистецтву, діятиме виставка картин.

Зірковий гість Юрій Godo – оперний співак, навчався в Пласідо Домінго і Монсерат Кабальє, визнаний кращим голосом класичної музики в Іспанії. Він записав саундтрек до фільму «Лука», який є призером багатьох міжнародних кінофестивалів.

Будуть майстер класи від відомих представників мистецтва. В п’ятницю Юрій Godo буде проводити майстер клас по вокалу бажаючі зможуть навчитися технікам правильного дихання і співу. В суботу буде майстер-клас з хореографії від Андріса Капіньша – переможця Майдан`s.

Лімузином та червоною доріжкою для переможців фестивалю-конкурсу закінчиться фестиваль в неділю. Також буде святковий гала-концерт, відвідати заходи зможе будь-хто бажаючий. Переможчі та всі учасники конкурсів отримають подарунки від спонсорів. Запрошуємо всіх.

Програма фестивалю:

9 жовня 2015р.- п’ятниця
11.00 – Урочисте відкриття фестивалю
11.00-13.00 – Конкурсний день
17.00-19.00 – Конкурсний день
20.00 – Дискотека
10 жовня 2015р.- субота
11.00 – Урочисте відкриття фестивалю
11.00-13.00 – Конкурсний день
17.00-19.00 – Конкурсний день
20.00 – Дискотека
11 жовтня 2015р.- неділя
13.00 – Зустріч лімузина з учасниками гала-концерту та зірками української естради та членів журі
Фотосесія, інтерв’ю для журналістів.
14.00 – Святковий гала-концерт. Нагородження переможців.

Джерело: info-smila.ck.ua

Коментарі і повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.