Дивовижний фестиваль у провінційному місті

Вівторок, 15 червня 2010, 08:21

Танцювальний колектив “Шторм” зі Сміли
У Смілі нещодавно відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості „Штурм-2010”, у якому взяли участь близько 300 учасників не лише з Шевченкового краю, але й з Києва, Кіровограда, Єнакієвого Донецької області тощо. На нагороди та подарунки організатори не скупилися, і найбільше їх завоювали господарі. Зокрема, перше місце в хореографії виборов танцювальний клуб „Шторм”. Він п’ятиразовий чемпіон України з танцювального шоу й володар Кубка світу. Як розповів керівник клубу Максим Селіванов, на початку кар’єри танцюристів зі Сміли назву їхнього міста організатори турнірів сприймали як назву колективу. Тепер же „Шторм” знаний не лише в Україні, а й за кордоном.
Фестиваль у Смілі організував засновник відомого моло-діжного етнографічного колективу „Коляда”, продюсер Валентин Бородій. Бородію вдалося залучити до проведення фестивалю не лише вагомих спонсорів, а й професійне журі, яке очолила відома співачка, заслужена артистка України Ольга Юнакова. Пані Ольга також заспівала на гала-концерті й вручила двом молодим співачкам Маргариті Двойненко з Єнакієвого й Анастасії Алемші з Києва свій приз: можливість безплатного запису на студії „На Кулічках рекордз”, на якій записувалися відомі українські виконавці, такі, приміром, як Ані Лорак і Гайтана.
Призом глядацьких симпатій нагородили Ганну Шастун зі Сміли. Спеціальний приз – відпочинок на два тижні в Болгарії – від одного зі спонсорів – Київського туристичного агентства „Юртур” – дістався також смілянці Катерині Мельник.
Гран-прі виборола зразкова студія сучасної музики з Черкас „Сузір’я”. Нагороди й призи переможцям серед інших вручали: міський голова Сміли Андрій Колесник, який чимало зробив для проведення фестивалю, а також Ольга Юнакова й очільник місцевих комуністів, депутат Смілянської міської ради, власник поліграфічного центру Роман Уколов.
Олександр Вівчарик, Сміла

Коментарі і повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.