Штурм – 2012 в Черкасах

Наприкінці березня Черкаська обласна філармонія прийматиме юні таланти з усієї України: тут проходитиме грандіозний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва, взяти участь в якому виявили бажання вже понад 300 учасників. І це ще не межа: заяви надходять і надходять.

– Два попередні фестивалі, що проходили в Смілі, переконливо довели не лише живучість його головної ідеї – шукати й знаходити юні обдарування, а й змусили нас виходити на більш високий рівень цього фестивалю. Наша маленька Сміла, відверто кажучи, стала затісною для такої величезної групи учасників, – вважає генеральний продюсер і директор “Штурму” Валентин Бородій.

Саме за підтримки Валентина Бородія чимало його вихованців, учасників “Штурму” нині штурмують олімпи вітчизняної культури, як-от Маргарита Двойненко, чарівний голос якої сьогодні можна чути в одному з найпопулярніших вітчизняних телешоу “Голос країни”.

Отже, організатори фестивалю гостинно запрошують усіх охочих побачити яскравий конкурс юних обдарувань. 26 березня на сцені Смілянського міського Будинку культури змагатимуться вокалісти, інструменталісти й знавці розмовного жанру, наступного дня визначатимуться найкращі з найкращих у хореографії, а от вже 28 березня на сцені обласної філармонії відбудеться грандіозна церемонія нагородження переможців. Серед тих, хто вручатиме нагороди – зірковий гість фестивалю Олег Винник, який спеціально для цього приїде з Берліна.

Коментарі і повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.