Штурм 2013р.

«Штурм» відбудеться у Смілі
20 березня 2013 Сміла

З 19 по 21 квітня вчетверте пройде Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Штурм». Цього року його учасники зберуться у Смілі, власне, де і було започатковано це яскраве свято талановитої юні. Організатори, як зажди, гарантують гостинність, високий рівень проведення фестивалю і чимало сюрпризів. Що ж очікує шанувальників «Штурму» цього року? На це питання відповів директор Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Штурм» Валентин Бородій:

– Зараз активно надходять заявки з усієї України – Одеської області, Львова, Хмельницька, Миколаєва та багатьох інших міст. Очікуємо дуже багато учасників. Це найбільш яскраві і талановиті вокалісти, танцюристи, читці, музиканти, юні артисти оригінального жанру. Смілу представлять дев’ять вихованців зразкової вокальної студії «Юність» Будинку дитячої та юнацької творчості.

Відкриття «Штурму» відбудеться 20 квітня, також це буде конкурсний день. 21 квітня – церемонія нагородження і гала-концерт.

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу є відділи культури та освіти, Будинок дитячої та юнацької творчості, Спілка дитячих та юнацьких організацій м. Сміли. В організації цього творчого проекту велику підтримку надає Смілянська міська рада. Завдяки такій співпраці фестиваль вдасться провести на високому рівні.

Сподіваємося, всі гості будуть задоволені. Готуємо чудові призи від партнерів і спонсорів. Оцінювати конкурсантів буде вельми поважне журі. Сюрпризом стане приїзд зіркової гості, відомої співачки, яка виступить на заключному концерті.

Користуючись нагодою, запрошую усіх талановитих дітей взяти участь у «Штурмі», а гостей – прийти повболівати за конкурсантів і отримати море задоволення та позитиву від яскравої, насиченої подіями фестивальної програми.

Приходьте, буде надзвичайно цікаво. Уся необхідна інформація про Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Штурм» розміщена на сайті: shturm.org.ua.

“Штурм”

Рубрика: Освіта, медицина, культура

Коментарі і повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.