В Смілі відкрився міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм 2015»

В міському будинку культури Сміли відбулася церемонія відкриття фестивалю «Штурм 2015». Це конкурс в якому талановиті діти протягом 9-11 жовтня будуть показувати свою творчість в найрізноманітніших жанрах.

Фестиваль-конкурс проходить під патронатом міністерств культури, освіти, молоді та спорту. Засновник культурно-просвітницький центр «Штурм», будинок дитячої та юнацької творчості, вокальна студія «Юність», відділ культури Смілянської міськради. В цьому році особисту підтримку конкурсу надав заступник міського голови Андрій Шовкун.

9 жовтня (п’ятниця) присвячене інструментальному, вокальному та оригінальному жанру.

10 жовтня присвячене хореографам і образотворчому мистецтву, діятиме виставка картин.

А в неділю о 13:00 на гостей і учасників очікує зустріч лімузина з учасниками святкового гала-концерт і церемонія нагородження.

Вхід вільний.

Оцінювати майстерність учасників будуть Валерій Кулічкін – голова журі, продюсер, композитор. Концертний директор телеканалу «Music Box», члени журі Наталія Шилова, Оксана Ружинська, Оксана Романенко, Лілія Шамрай та Юрій Годо – кращий голос класичної музики Іспанії.

Зі вступним словом на відкритті виступив начальник відділу культури Смілянської міської ради Ірина Бобошко і Валентин Бородій – засновний і головний організатор фестивалю.

- Хочу побажати всім учасникам фестивалю успіху і перемог, нових знайомств, гарно провести час в нашому місті, а журі плідної праці, терпіння і головне приємних і гарних вражень, нехай вам усе вдасться – сказала Ірина Бобошко.

Отже, нехай засяють нові зірочки на нашій сцені!

Джерело: info-smila.ck.ua

Коментарі і повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.