Відбулася церемонія нагородження переможців дитячого фестивалю «Штурм 2015» в Смілі

Минулого тижня в міському будинку культури відбулася церемонія нагородження міжнародного дитячого фестивалю «Штурм-2015». Зустріччю переможців на лімузині, червоною доріжкою та гала-концертом відзначили закриття дійства. Гран-прі фестивалю здобула співачка Токарєва Єлизавета.

Сміла здригнулася від зорепаду талантів музичного, танцювального та акробатичного жанрів, які приїхали з України, Грузії Білорусії на міжнародний фестиваль-конкурс «Штурм».

Всі учасники конкурсу отримали сертифікати за участь, переможці стали володарями цінних призів: бумбоксів, планшетів, статуеток. Переможчі визначалися в 3-х вікових категоріях.

Сміляни показали себе на високому рівні. 1 місце в категорії «Хореографія» взяв танцювальний ансамбль «Колорит», Сидорова Марина стала перемогла у вокально-інструментальному жанрі, найкращою в конкурсі малюнків стала: Соляр Марія.

Переможцями з інших міст оголошено в жанрі хореографія ансамблі «Волошка» (м. Київ), «Ольша» (м. Городище), Єлизавета Завгородня (м. Черкаси), Грищенко Олександр (м. Звенигородка), Федоряка Олександр (м. Шпола), Майданський Назар (м. Ватутіне).

В оригінальному жанрі найвищого жанру здобули акробатична трупа «Весела Дітвора» (с. Старі Бабани Уманський р-н), Діденко Ілона, Студія «Романтика», Грабовий Максим.

В категорії живопис переміг Моргун Іван з Городища. В категорії дебют нагороджено ансамбль сучасного танцю «Еліт» з Шполи.

Особливий приз зробив переможець Майдан`s, cуддя Андреус Капільша Він нагородив Смілянський ансамбль «Колорит», клуб «Веста», Федоряку Владислава та Токарєву Єлизавету, вони отримали можливість право на безкоштовну участь фестивалі «Перлини мистецтв-2016» м. Львів.

Токарєва Єлизавета від продюсерської студії «24 century of art» отримала право виступу на закритому вечері в Києві 20 листопада перед відомими гостями з Європи. З подальшою можливістю дарувати свій талант країнам Євросоюзу.

На завершенні виступив з вітальними словами заступник міського голови Андрій Шовкун: «Вважаю що Україна може пишатися такими талантами. І бажаю їм стати зірками міжнародного масштабу» – сказав він. Ми доснуємося до його побажань.

Джерело: info-smila.ck.ua

Коментарі і повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.